چای سبز و خواص چای سبز

چای سبز چیست؟

چای سبز طبیعی دارای برگ های درشت پیچیده شده و سبز رنگ می باشد. چای سبز طبیعی ما کیفیتی بسیار بالا دارد و کاملا خالص و طبیعی می باشد. در واقع این نوع چای سبز همان چای سرگل بهاره سبز است. چای سبز مرغوبی که در تصویر نیز می بینید بسیار خوش عطر و طعم می باشد و کسانی که از چای سیاه استفاده می کنند نیز به راحتی می توانند از این نوع چای استفاده کنند.طبیعی دارای برگ های درشت پیچیده شده و سبز رنگ می باشد. چای سبز بهاره گیلان،  طبیعی و کیفیتی بسیار بالا دارد و کاملا خالص و طبیعی می باشد. در واقع این نوع چای سبز همان چای سرگل بهاره گیلان سبز است.

چای سبز مرغوبی که در تصویر نیز می بینید بسیار خوش عطر و طعم می باشد و کسانی که از چای سیاه استفاده می کنند نیز به راحتی می توانند از این نوع چای استفاده کنند. همچنین پیشنهاد می کنیم چای سبز را با چای سرگل مخلوط کرده و از نوشیدن آن لذت ببرید. تنها با نوشیدن چای ممتاز بهاره گیلان  که کاملا طبیعی و ارگانیک است میتوان با عطر و طعم واقعی چای آشنا شد.تمام آنچه که باید در مورد خواص و مضرات چای سبز بدانید را نیز برایتان جمع آوری کردیم .

خواص چای سبز به قدری بیشمار است که در یک عبارت می توان آن را درمان تمام بیماری ها و راهی برای زیبایی و تناسب اندام معرفی کرد؛ چای سبز نوعی چای است که از جوانه ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می آید. در فرآیند تولید این چای اکسایش بسیار کم صورت می پذیرد چای سبز انواع مختلفی همچون چینی و ژاپنی دارد که در ادامه این بخش به بررسی خواص و فواید و همچنین عوارض احتمالی آن خواهیم پرداخت.

 

چای سبز و سرطان

نوشیدن چای سبز را عاملی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان می دانند، چرا که میزان آنتی اکسیدان های موجود در آن ۱۰۰ برابر تاثیرگذارتر از ویتامین C و ۲۵ برابر تاثیرگذارتر از ویتامین E است. (توجه کنیم که ویتامین C و E به عنوان دو آنتی اکسیدان مهم مطرح هستند).

-چای سبز و جوانی و زیبایی

دلیل اصلی ضد پیری بودن چای سبز وجود میزان قابل توجهی آنتی اکسیدان به ویژه آنتی اکسیدان های موثر در حفظ شادابی و جوانی موجود در چای سبز است. آنتی اکسیدان ها یکی از شاخص ترین عوامل برای حفظ سلامتی و شادابی سلول های بدن، با به تعویق انداختن شروع روند پیری سلول ها هستند.

کاهش وزن و چای سبز بهاره گیلان

اگر تصمیم دارید با مصرف چای سبز با چاقی و اضافه وزن خداحافظی کنید، باید برای مصرف آن در طول روز برنامه ریزی داشته باشید و از مصرف این نوشیدنی گیاهی بدون برنامه پرهیز کنید.

زمان مناسب نوشیدن چای سبز

بهترین زمان برای نوشیدن چای سبز بهاره گیلان به منظور کاهش وزن، ۲ ساعت پس از صرف غذا در وعده های غذایی است. به این ترتیب شما علاوه بر آنکه از خواص درمانی چای برای کاهش وزن بهره می برید، خللی در میزان جذب آهن به وجود نمی آورید؛ زیرا چای سبز همانند چای سیاه موجب کاهش جذب آهن موجود در غذا می شود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟